Про нас

Про нас

Юридична компанія «Бізнес-Асістанс» надає юридичні послуги в Києві бізнесу і приватним особам. Ми зібрали команду талановитих юристів і адвокатів, які віддані спільній меті – досягненню вами успіху.

Ми уважно слухаємо наших клієнтів, щоб зрозуміти їх особливі потреби й обставини. Потім ми розробляємо юридичні рішення, які найбільше підходять для задоволення їхніх потреб. Саме точне розуміння цілей клієнта, а також використання комплексного підходу і нестандартного мислення дозволяють нам створювати найбільш ефективні індивідуальні рішення.

Якщо вам потрібна юридична консультація з питань створення або ведення бізнесу, представництво під час розлучення, протиправного звільнення, іншого судового розгляду, правова допомога в операціях з нерухомістю або під час значних комерційних і міжнародних угод, інший вид правової підтримки – в ЮК «Бізнес-Асістанс» ви знайдете комбінацію юридичних послуг високої якості та належного правового обслуговування для досягнення найбільш позитивного результату для вас.

Наша експертиза

#

Для бізнесу

Юридичні послуги для забезпечення вашого бізнесу надійною правовою підтримкою

#

Приватним особам

Ефективне вирішення ваших приватних юридичних проблем і питань

#

Бухгалтерія, фінанси, податки

Юридичні консультації з фінансових питань, бухгалтерське обслуговування

#

Нерухомість

Широкий спектр юридичних послуг, що стосуються різних операцій з нерухомістю

У якій складній правовій ситуації ви б не опинилися – будьте впевнені, команда ЮК «Бізнес-Асістанс» зробить все можливе і неможливе, щоб відстояти ваші інтереси!

Замовити послугу