Для бізнесу

Для бізнесу

Команда ЮК «Бізнес-Асістанс» готова забезпечити надійний юридичний супровід вашого бізнесу на всіх стадіях його розвитку – від моменту створення до здійснення великих ділових угод. Там, де це необхідно, ми беремо на себе роль ваших радників, а не тільки юристів. Наша мета – максимально спростити для вас процес ведення бізнесу в правових аспектах, убезпечити його від непередбачених ситуацій і вирішити ті юридичні проблеми, з якими стикається ваш бізнес, максимально ефективно й оперативно.

Види послуг

Реєстрація бізнесу

– підбір оптимальної форми ведення бізнесу в Україні та весь процес його подальшої державної реєстрації.

Наші юристи проконсультують вас по процедурі реєстрації бізнесу в Україні, законодавчим вимогам, термінам, існуючим формам, підберуть ту, яка максимально відповідає вашим інтересам і специфіці діяльності (ФОП, ПП, ТОВ, АТ, СПД, Представництво, ФК, КУА, Підприємство з іноземним капіталом і ін.), і проведуть весь процес державної реєстрації «під ключ». Також, ми надаємо послуги з реєстрації Громадських організацій та ОСББ.

Внутрішні документи

розробка локальних нормативних актів, внесення змін в установчі документи.

Ми не тільки розробимо для вашого підприємства локальні документи, які необхідні для його ефективного функціонування (інструкції, положення, протоколи, правила, накази, розпорядження та інші), але й проконсультуємо вас по процедурі їх введення в дію та виконання. Також, юристи ЮК «Бізнес-Асістанс» приведуть ваші статутні документи у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Договірна робота

– розробка договорів, аудит, представництво в процесі укладення, консультації.
Дана послуга включає розробку договорів таким чином, щоб ваші інтереси були максимально враховані і захищені. Також, ми готові надати вам юридичну підтримку в процесі укладення договору, його зміни, доповнення або розірвання. Аудит включає правовий аналіз договору на предмет відповідності законодавству та вашим інтересам, включаючи виявлення його «підводних каменів», складення протоколу розбіжностей, а також надання консультацій щодо прав і обов’язків сторін та можливих ризиків.

Супровід угод

– повний юридичний супровід угод, в тому числі комерційних та міжнародних, представництво інтересів під час переговорів.

На першому етапі укладання угоди – підготовчому, ми проконсультуємо вас щодо всіх юридичних нюансів, проведемо правовий аналіз ваших документів і підготуємо інші, необхідні для її успішного здійснення. У процесі самої угоди ми забезпечимо представництво ваших інтересів під час переговорів і в процесі укладення, а після – юридичну підтримку для виконання її умов. У будь-якому випадку, на всіх етапах ви можете бути впевнені – команда ЮК «Бізнес-Асістанс» зробить все, щоб результати угоди або переговорів максимально відповідали вашим інтересам.

Оскарження рішень держорганів

– оскарження рішень ДПІ та інших органів державної влади в адміністративному та судовому порядку.

Якщо рішення державного органу влади, в тому числі – Державної податкової інспекції, або ж дії чи бездіяльність їх посадових осіб порушують ваші законні права та інтереси – наші юристи і адвокати використають всі можливі способи для вашого захисту, як в досудовому, так і судовому порядку. Дана послуга включає консультацію щодо перспектив і способів оскарження, підготовку скарг, заяв, позовів, інших процесуальних документів, представництво ваших інтересів в держорганах, суді, під час виконання судового рішення.

Вирішення спорів

– досудове, позасудове вирішення спорів і представництво інтересів в судах всіх інстанцій.

Комплекс послуг включає, в першу чергу, юридичний аналіз конкретного спору, усну консультацію та розробку правової позиції для отримання бажаного результату якомога швидше й економічніше. Вирішення спору без залучення сторін в судовий процес – наша пріоритетна ціль. Для цього ми застосовуємо різні способи досудового або позасудового врегулювання. Якщо судовий розгляд уникнути неможливо – команда ЮК «Бізнес-Асістанс» підготує всі необхідні процесуальні документи і забезпечить представництво ваших інтересів в цивільних, господарських, адміністративних або кримінальних судах, в першій інстанції, в апеляції або касації.

Виконавче провадження

– правова підтримка і представництво в процесі примусового виконання рішення судів.

ЮК «Бизнес-Ассистанс» с помощью всех доступных законных инструментов обеспечит максимального быстрое и полное исполнение судебного решения. Услуги по правовому сопровождению исполнительного производства включают: представительство ваших интересов в исполнительной службе (как государственной, так и частной); получение исполнительных документов в суде; отслеживание активов должника; сопровождение реализации имущества должника; осуществление контроля над действиями исполнителя, в случаи их незаконности – подачу жалоб; обращение в суд по вопросам признания и исполнения решений иностранных судов в Украине; освобождение имущества из-под ареста, исключение из описи (если вы – должник).

Банкрутство, ліквідація та реорганізація

– повний юридичний супровід процедур банкрутства, ліквідації або реорганізації вашого бізнесу.

Банкрутство, ліквідація та реорганізація – це складні, багатоетапні процедури, пов’язані з багатьма потенційними ризиками і помилками. Наша головна мета – не тільки максимально спростити проходження цих процедур для вас і мінімізувати фінансові втрати, але й уберегти вас від будь-яких непередбачених наслідків. Ми забезпечимо представництво ваших інтересів, як на стороні боржника, так і кредитора (у разі банкрутства), а так само допоможемо підібрати оптимальну форму реорганізації або ліквідації вашого бізнесу з повним подальшим юридичним супроводом цього процесу.

Трудове право

– консультації, аудит, представництво під час вирішення трудових конфліктів і суперечок, отримання дозволів.

Дотримання трудового законодавства – важливий аспект ведення бізнесу, який містить багато нюансів. Наші юристи і адвокати не тільки допоможуть вам в них розібратися, а й проведуть повний аудит на предмет відповідності вашої діяльності вимогам законодавства про працю, а далі – допоможуть усунути виявлені невідповідності та запобігти їх виникненню в майбутньому. Зокрема, ми консультуємо з будь-яких питань, пов’язаних з реалізацією трудового законодавства, представляємо ваші інтереси в суді, в державних органах, під час позасудового врегулювання трудових конфліктів, складаємо трудові договори і контракти, іншу внутрішню документацію, організовуємо процес працевлаштування іноземних громадян.

Комплексне обслуговування

– повний юридичний супровід поточної діяльності вашого бізнесу.

Комплекс послуг, що надаються в межах цієї послуги, в кожному випадку обговорюється індивідуально і залежить від специфіки вашого бізнесу. Вони можуть бути різними, і включають, в основному, усні і письмові консультації з правових питань, складання документів, договірну роботу, представництво в судах, під час переговорів. Основна мета команди ЮК «Бізнес-Асістанс» – взяти на себе всі турботи, пов’язані з юридичним обслуговуванням вашого бізнесу, ставши при цьому не тільки вашим довіреним юристом, а й надійним партнером, який в будь-який ситуації забезпечить юридично грамотне її вирішення і захист ваших інтересів.

Юридичні консультації

– усні та письмові консультації, складання юридичних висновків.

ЮК «Бізнес-Асістанс» надає консультації з питань: ефективності та безпеки організації вашого бізнесу, оскарження рішень податкових інспекцій та інших органів влади, досудового врегулювання спорів, представництва інтересів в судах, вимог чинного законодавства, вирішення тих чи інших проблемних ситуацій, будь-яких інших правових питань, які у вас виникають під час ведення бізнесу. Юридична консультація включає аналіз законодавства і судової практики, надання конкретних рекомендацій або пропозицію альтернативних варіантів вирішення проблеми.

Нотаріальні послуги

– вчинення різних нотаріальних дій.

Нотаріальне посвідчення договорів, заяв, підписів, фактів, оформлення довіреності, засвідчення справжності підпису засновників на статуті, протоколах, на банківських картах, засвідчення копій документів, включаючи статути і установчі договори, вчинення виконавчого напису й інші.

Замовити послугу