Приватним особам

Приватним особам

Наші юристи і адвокати стануть вашими надійними, довіреними радниками у вирішенні приватних юридичних проблем будь-якої складності, ефективно відстоюючи і захищаючи ваші інтереси. Ми гарантуємо високий рівень професіоналізму і повну конфіденційність. Ми розуміємо ваші потреби і використовуємо індивідуальний, нестандартний підхід, що допомагає нам вирішувати ваші приватні правові проблеми максимально ефективно і оперативно.

Види послуг

Стягнення боргів

– юридична допомога в разі виникнення заборгованості по різним видам зобов’язань.

Процедура стягнення боргів – це законні дії, спрямовані на забезпечення повернення боргу по різним видам зобов’язань, наприклад, розписка, договір, виплата аліментів. Послуги ЮК «Бізнес-Асістанс» в рамках цієї процедури включають: юридичний аналіз документів, що стосуються спірної заборгованості, надання комплексної консультації щодо можливих варіантів вирішення проблеми, використання методів досудового врегулювання заборгованості, супровід зустрічей і ведення переговорів безпосередньо з боржником або його представниками, захист інтересів в суді, представництво ваших інтересів на етапі виконавчого провадження.

Кредитні суперечки

– представництво ваших інтересів у відносинах з фінансовими установами, консультації.

До підписання кредитного договору – ми проведемо його правовий аудит, оцінимо законність його положень і проконсультуємо по наслідках їх невиконання. Якщо після підписання договору спірна ситуація з фінансовою установою у вас таки виникне – ми допоможемо в переговорах, у досудовому врегулюванні спору, оскаржимо в суді незаконні положення договору, розміри неустойки, штрафів, пені, захистимо ваші права будь-якими доступними законними способами. Юристи та адвокати ЮК «Бізнес-Асістанс» готові надати вам надійну правову підтримку на всіх стадіях кредитної угоди.

Складання договорів

– визначення необхідної форми договору, розробка його положень, аудит існуючих договорів, консультації щодо умов.

Юристи ЮК «Бізнес-Асістанс» складуть для вас договір не тільки юридично грамотно, але і максимально враховуючи ваші інтереси з метою уникнення можливих небажаних труднощів під час його виконання в майбутньому. Ми підберемо для вас необхідні форму і вид договірного оформлення виходячи з природи правовідносин, а також проконсультуємо по всіх умовах договору. Так само, ми здійснюємо аудит вже укладених договорів та консультації по їхніх умовах, зокрема, щодо зобов’язань сторін, можливих ризиків і «підводних каменів».

Сімейне право

– правова підтримка у вирішенні майнових та немайнових сімейних конфліктів, а також суміжні юридичні послуги.

Послуги ЮК «Бізнес-Асістанс» за цим напрямком включають правовий супровід: укладення/розірвання шлюбу, визнання його недійсним, поділу майна подружжя, стягнення аліментів, встановлення материнства/батьківства, позбавлення батьківських прав, встановлення опіки/піклування, процесу усиновлення, визначення місця проживання дитини. Ми забезпечимо захист ваших інтересів у будь-яких сімейних спорах, а так само надамо юридичну підтримку в процесі підготовки таких угод як шлюбний контракт, договір про розподіл майна, договір про порядок виховання та утримання дитини, договір про сплату аліментів.

Спадкові спори

– юридичне оформлення спадщини, вирішення спорів, пов’язаних зі спадкуванням, консультації по порядку спадкування в Україні.

Комплекс послуг по юридичному оформленню спадщини включає: консультації по порядку спадкування; складання заповіту, спадкового договору; продовження термінів для прийняття спадщини; оспорювання прав інших спадкоємці, тощо. Наша головна мета – зробити так, щоб процедура оформлення спадщини пройшла якомога швидше і простіше для вас. Також юристи й адвокати ЮК «Бізнес-Асістанс» представлять ваші інтереси в нотаріальних органах; проведуть оскарження нотаріальних дій в разі їх неправомірності; складуть необхідні процесуальні документи і представлять ваші інтереси в суді в рамках окремого провадження (наприклад, при встановленні факту наявності родинних відносин, проживання однією сім’єю і т.д.), при виникненні судового спору по спадкуванню.

Адвокат по ДТП

– юридична підтримка у будь-яких ситуаціях, які можуть трапитися з вами на дорозі.

Адвокат по ДТП ЮК «Бізнес-Асістанс» завжди на зв’язку – він підкаже вам алгоритм дій, якщо трапилося ДТП, допоможе вирішити конфліктну ситуацію, оформити європротокол, при необхідності – виїде до вас на місце події. Також ви можете звернутися до нас, якщо потрібно оскаржити штраф, позбавлення водійських прав, незаконні дії співробітників поліції. Адвокат по ДТП представить ваші інтереси у відносинах зі страховими компаніями і допоможе отримати відшкодування, підготує необхідні документи і забезпечить ваш захист в суді.

Кримінальний захист

– надійний правовий захист під час кримінального провадження на всіх його стадіях.

Команда адвокатів ЮК «Бізнес-Асістанс» має великий досвід у кримінальних провадженнях і готова ефективно представити ваші інтереси в правоохоронних органах і в судах із наданням всіх необхідних послуг, зокрема: розробка тактики захисту; подача необхідних клопотань, адвокатських запитів, скарг та заяв, підготовка документів; збір матеріалу щодо осіб, причетних до справи; ваш захист на стадії досудового розслідування, в ході проведення допитів, обшуків, слідчих експериментів та інших слідчих дій; представництво в судах усіх інстанцій. Також ми допоможемо вам стягнути збитки, завдані в результаті кримінальних правопорушень і забезпечити виконання судового рішення.

Страхові спори

– представництво інтересів у відносинах зі страховими компаніями, допомога в отриманні страхового відшкодування.

В першу чергу, юристи ЮК «Бізнес-Асістанс» проведуть комплексний юридичний аналіз ваших страхових договорів і проконсультують з питань, що пов’язані з вимогами своєчасної і повної виплати належного страхового відшкодування, щоб уникнути виникнення спірних ситуацій в майбутньому. Якщо такі суперечки виникнуть – ми надамо юридичні рекомендації у разі безпідставної відмови у виплаті страхового відшкодування, а також безпідставних претензій з боку страхових компаній, організуємо представництво і захист як під час досудового врегулювання страхових спорів, так і під час їх вирішенні в суді.

Трудові спори

– консультації по трудовому законодавству і захист трудових прав в досудовому і судовому порядку.

Якщо роботодавець порушує ваші трудові права, не дотримується термінів і величини належних за законодавством виплат, вас незаконно звільнили, змінили формулювання причини звільнення, позбавили заробітної плати, вам безпідставно відмовили у працевлаштуванні, на робочому місці відсутні безпечні умови праці – звертайтеся до ЮК «Бізнес-Асістанс». Ми захистимо ваші законні права та інтереси шляхом безпосередніх переговорів з роботодавцем, при необхідності – в судовому порядку. Наші юристи проконсультують вас з усіх питань у галузі трудового законодавства.

Захист в суді

– підготовка процесуальних документів, представлення ваших інтересів у судах усіх інстанцій.

Адвокати ЮК «Бізнес-Асістанс» проведуть індивідуальний юридичний аналіз вашого випадку, пропрацюють усі можливі варіанти при побудові стратегії захисту в суді і об’єктивно оцінять вірогідність успішного завершення вашої справи. Вирішення спору без залучення сторін в судовий процес – наша пріоритетна мета. Але якщо судового розгляду уникнути неможливо – ми підготуємо всі необхідні процесуальні документи і забезпечимо представництво ваших інтересів в цивільних, господарських, адміністративних або кримінальних судах, в першій інстанції, в апеляції або касації, або ж вступимо в уже відкритий судовий процес для захисту ваших інтересів.

Виконавче провадження

– правова підтримка і представництво в процесі примусового виконання рішення судів.

ЮК «Бізнес-Асістанс» за допомогою всіх доступних законних інструментів забезпечить максимально швидке і повне виконання судового рішення. Послуги по правовому супроводу виконавчого провадження включають: представництво ваших інтересів у виконавчій службі (як державній, так і приватній); отримання виконавчих документів в суді; відстеження активів боржника; супровід реалізації майна боржника; здійснення контролю над діями виконавця, у випадку їх незаконності – подачу скарг; звернення до суду з питань визнання і виконання рішень іноземних судів в Україні; звільнення майна з-під арешту, виключення з опису (якщо ви – боржник).

Міграційні послуги

– вирішення міграційних питань будь-якої складності, як для іноземців та осіб без громадянства, так і для громадян України.

Міграційні послуги для іноземців включають: видачу посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, отримання тимчасового і постійного виду на проживання, дозволу на імміграцію, громадянства, дозволу на роботу, реєстраційного номера облікової картки платника податків, запрошень, продовження терміну перебування на території України та інші. Громадянам України ми допомагаємо отримати паспорт, обміняти його, внести дані, зареєструвати місце проживання, тощо. Послуги включають консультування з усіх питань, допомога в підготовці та отриманні всіх необхідних документів, послуги нотаріуса, а також представництво в органах Державної міграційної служби, у разі потреби, в суді.

Юридичні консультації

– усні та письмові консультації, складання юридичних висновків.

Юридична консультація фахівця ЮК «Бізнес-Асістанс» включає в себе аналіз законодавства, вивчення судової практики, надання конкретних рекомендацій і пропозицію альтернативних варіантів вирішення проблеми. Ми запропонуємо вам пораду з будь-яких правових питань в усному вигляді, або ж в письмовому, шляхом складання юридичного висновку. Наші юристи і адвокати дадуть відповідь на всі ваші запитання і знайдуть вихід навіть із найскладнішою правової ситуації.

Нотаріальні послуги

– вчинення різних нотаріальних дій.

Нотаріальне посвідчення договорів, заяв, підписи, фактів, оформлення довіреності, засвідчення копій документів, посвідчення угод, вчинення виконавчого напису, оформлення заповіту і спадщини, реєстрація прав на нерухомість та інші.

Замовити послугу