Нерухомість

Нерухомість

 

ЮК «Бізнес-Асістанс» пропонує широкий спектр юридичних послуг, що стосуються різних операцій з нерухомістю, які здійснюються «під ключ» і максимально оперативно. Із правовою підтримкою наших юристів ви можете бути впевнені в тому, що угода з нерухомістю пройде швидко, легко, безпечно, без «підводних каменів», ваші інтереси будуть захищені, вся документація буде оформлена правильно, і що найголовніше – без вашої безпосередньої участі, адже ви будете залучені в процес тільки на етапі консультації та отримання документів.

Види послуг

Супровід договорів

– повний юридичний супровід процесу укладання договорів з нерухомістю.

Юристи та адвокати ЮК «Бізнес-Асістанс» забезпечать юридичний супровід угоди з нерухомістю на всіх її етапах: підготують необхідні документи, проаналізують правовстановлюючі документи, розроблять договір відчуження майна, проведуть переговори з адвокатом (юристом) іншої сторони договору щодо вимог, прав і обов’язків сторін , забезпечать супровід при нотаріальному укладанні угоди, а так само зареєструють право власності в державних органах.

Введення в експлуатацію

– правові послуги, пов’язані з отриманням дозвільних документів на будівництво об’єктів нерухомості.

Комплекс послуг, що надаються ЮК «Бізнес-Асістанс», включає: правове забезпечення проведення технічної інвентаризації та отримання технічного паспорта на об’єкт; оформлення дозвільних документів для отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт; представлення інтересів в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю на різних етапах виконання будівельних робіт; розробку і підготовку необхідних документів для отримання в інспекції ДАБК документа (декларації) про готовність збудованого об’єкта до експлуатації; правовий супровід реєстрації права власності на введений в експлуатацію об’єкт і отримання свідоцтва про право власності. Крім цього, в разі необхідності, ми забезпечимо оскарження дій органів (їх посадових осіб), які порушують ваші права на отримання відповідної дозвільної документації в судовому порядку.

Узаконення нерухомості

– юридичні послуги з супроводу процесу узаконення об’єктів нерухомості.

Ми пропонуємо комплексний правовий супровід таких операцій «під ключ»: виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомості; переведення житлової нерухомості (квартир, будинків) в нежитловий фонд; узаконення приватних будинків і нежитлових приміщень; узаконення перепланувань квартир; переведення об’єктів нежитлового фонду в житловий фонд; виділення, об’єднання об’єктів нерухомості, виділення частки в натурі; узаконення горища; узаконення вхідної групи в приміщення. Наші фахівці отримають всі необхідні дозвільні та інші документи без вашої безпосередньої участі в найкоротші терміни.

Реєстрація права власності

– комплекс правових послуг з державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

Ми проведемо реєстрацію права власності максимально оперативно і «під ключ», позбавивши вас від зайвого клопоту. Реєстрація проходить в три етапи: спочатку ми підготуємо всі необхідні документи і подамо їх до відповідного органу державної реєстраційної служби; далі будуть проведені реєстраційні дії, і ви отримаєте готовий документ про державну реєстрацію права власності. Також ви можете звернутися в ЮК «Бізнес-Асістанс» якщо вам потрібно отримати дублікатів правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомого майна, для представництва ваших інтересів в суді в ході розгляду спорів, що стосуються визнання права власності та його реєстрації, або ж якщо вам потрібна консультація з питань прав власності.

Оформлення земельних ділянок

– оформлення права власності на землю та отримання свідоцтва про право власності.

Наші послуги з оформлення земельних ділянок включають: консультації з питань земельного права; отримання витягів та виписок; супровід переговорів і угод із земельними ділянками; здійснення процедури перевірки об’єкта нерухомості на законність права власності та її відчуження, на наявність прав і обмежень з боку третіх осіб; юридичний аналіз документів продавця і покупця; юридичний супровід процесу приватизації земельної ділянки, покупки землі на аукціоні, відведення земельних ділянок в оренду, зміни цільового призначення земельних ділянок; представництво інтересів клієнта в судах всіх інстанцій при розгляді земельних спорів будь-якої складності.

Кредит під заставу нерухомості

– повний юридичний та інформаційний супровід отримання кредиту під нерухомість.

Юристи ЮК «Бізнес-Асістанс» забезпечують повний юридичний та інформаційний супровід операцій по отриманню кредиту під заставу нерухомості, кредиту на купівлю нерухомості, а також операцій з купівлі юридичними та фізичними особами нерухомості в розстрочку. Спеціалісти нашої компанії нададуть відповіді на всі питання, проконсультують вас по юридичним аспектам таких угод, умовах договору, ризиках, оформлять всю необхідну документацію і будуть повністю вас супроводжувати в процесі укладання таких угод.

Замовити послугу